Marketeer
Cuijk
24-38 uur
Heb je vragen over de functie? Neem dan gerust contact op met de HR-afdeling van
PURA | LaVie Catering.
0485 33 52 10
hrm@adcgroep.nl
FUNCTIE
Marketeer Social Media en Marketingprojecten
LOCATIE
Cuijk
UREN PER WEEK
24-38 uur per week
SALARIS
In overleg
WERKGEVER
PURA | LaVie Catering
Marketeer Social Media & Marketingprojecten
Creatief, snel schakelen en gek op alles wat met merkbeleving en storytelling te maken heeft? Dan ligt hier een mooie kans. Wij zoeken een Marketeer Social Media & Marketingprojecten die energie krijgt van creëren, experimenteren en bouwen aan een sterk merk PURA | LaVie Catering.
Met jouw scherpe blik, frisse ideeën en liefde voor content zorg jij dat onze merken opvallen, online én offline. Jij bent de motor achter sociale content, kleine én grotere marketingprojecten, en weet precies hoe je mensen meeneemt in een verhaal.
Wat ga je doen?
In deze veelzijdige rol ontwikkel en beheer je onze socialmedia-kanalen, creëer je content (tekst, beeld en korte video’s), bewaak je de uitstraling van onze merken en werk je aan uiteenlopende marketingprojecten. Je denkt mee over campagnes, ontwikkelt visuals, ondersteunt bij events en helpt collega’s met communicatievragen. Je schakelt snel, werkt graag zelfstandig en weet van elke boodschap iets aantrekkelijks te maken.
Wat breng jij mee?
Jij voelt haarfijn aan wat werkt op social media. Met jouw gevoel voor stijl, timing en tone of voice weet je precies hoe je een boodschap aantrekkelijk maakt. Of je nu schrijft, ontwerpt in Canva of knipt in CapCut, jij draait er je hand niet voor om. Ook Adobe-tools zijn je niet vreemd. Je bent nieuwsgierig, creatief en durft te experimenteren met nieuwe ideeën.
Daarnaast vind je het leuk om zelf de touwtjes in handen te hebben. Even een bericht op de website plaatsen of een pagina updaten? Dankzij jouw basiskennis van WordPress is dat zo gepiept. Jij houdt graag het overzicht én de regie.
Heb je al ervaring in marketing of communicatie? Dan is dat mooi meegenomen. Maar belangrijker nog: je enthousiasme, leergierigheid en talent maken het verschil.
Wat bieden wij jou?
Een rol waarin je veel ruimte krijgt om vernieuwende content te maken en mee te bouwen aan diverse merken binnen de ADC Groep. Je werkt in een enthousiast team met korte lijnen en veel eigen verantwoordelijkheid.
Daarnaast bieden wij aantrekkelijke voorwaarden, zoals 8% vakantiegeld, 25 vakantiedagen (fulltime), een pensioenregeling, bedrijfsfitness, eventueel een stoppen met roken traject en vooral ook leuke activiteiten via onze actieve personeelsvereniging.
Enthousiast?
Solliciteer dan met jouw cv en motivatie via onderstaand contactformulier. Heb je vragen over de functie? Neem dan gerust contact op met de HR-afdeling van PURA | LaVie Catering.
SOLLICITATIEPROCEDURE